Nie od dziś wiadomo, że większość dzieci nie należy do wyjątkowych zwolenników sprzątania. Rodzice stosują wyszukane sposoby, aby zmotywować swojego malucha do utrzymania porządku w jego małym królestwie. Niestety, tylko niewielka część z nich zdaje się osiągać zamierzony skutek.

Czy wiesz, że odpowiednią motywację może stanowić dla dziecka nietypowy, designerski kosz na śmieci?

kosz na śmieci dla dziecka rakieta wescoNowoczesny pojemnik może sprawić, że sprzątanie stanie się dla dziecka okazją do niezłej zabawy. Nie da się ukryć bowiem, że kilkuletnie maluchy właśnie w ten sposób najlepiej i najchętniej uczą się nowych rzeczy. Korzystanie z funkcjonalnego pojemnika na śmieci SpaceBoy WESCO – może być tego doskonałym przykładem. Produkt jest wykonany z najlepszej jakości metalu i stali, a jego ciekawy kształt, przypominający rakietę kosmiczną będzie wspaniałym zaproszeniem do zabawy. Nie tylko dla młodych fanów gwiezdnych podróży. Jeśli potrafisz zainspirować swoje dziecko i razem z nim pobudzić swoją wyobraźnię, oboje z pewnością będziecie świetnie się bawić.
Czy pokój Twojego dziecka może na kilka godzin przemienić się w obcą planetę? Wyobraźcie sobie, że znajdujące się w nim papiery i innego rodzaju śmieci, niczym wrogie siły muszą zostać natychmiast unicestwione. Oczywiście przy pomocy przybysza z obcej planety i jego ultranowoczesnego statku kosmicznego. Jesteśmy pewni, że przy odrobinie zaangażowania i pomysłowości Twoje dziecko nie będzie mogło doczekać się kolejnej gwiezdnej przejażdżki i ratowania obcej planety przed atakiem najeźdźców.
Kosze na śmieci dostępne są w różnych wersjach kolorystycznych, dlatego bez żadnego problemu dobierzesz najbardziej pasujący do wnętrza pokoju dziecięcego odcień.
Niewielkich rozmiarów kosz na śmieci z motywem zwierzęcym
Niepowtarzalną okazją do wspólnej zabawy może być także ten uroczy pojemnik z motywem zwierzęcym.

Ze względu na niewielkie rozmiary, łatwość czyszczenia i brak konieczności używania worków, taki model będzie doskonały do pokoju dziecka. Taki produkt z pewnością ucieszy wszystkich miłośników czworonożnych przyjaciół.
Wartym przetestowania sposobem na zachęcenie malucha do samodzielnych porządków może być zabawa w karmienie kota. Na potrzeby tego jakże ambitnego zadania oboje możecie przyjąć, że we wnętrzu metalowego kosza znajduje się bardzo żarłoczny kot (lub jeśli wolicie – pies) a Waszym zadaniem jest dostarczenie mu jak największej ilości pokarmu. Co najbardziej lubi jadać bestia z kosza? W zależności od aktualnej sytuacji w pokoju szkraba, mogą to być resztki papieru, kawałki kolorowych gazet lub ścinki z tkaniny. Dla zwiększenia efektu dobrej zabawy i zaangażowania w proces, możesz puścić z głośników obrazową muzykę, imitującą odgłosy wydane przez zwierzę. Taka stymulacja pozwoli Twojemu dziecku rozwinąć wyobraźnię i na jakiś czas przenieść się do kompletnie innego świata.
Pamiętaj również, aby po dobrze wykonanym zadaniu nagrodzić dziecko czymś, co będzie miało dla niego wyjątkową wartość.

Chcesz nauczyć dziecko porządku? Zainwestuj w nietypowy kosz na śmieci